Pri tovare objednanom od 17.12. negarantujeme doručenie do Vianoc! Je možné, že tento tovar bude doručený po Novom roku.

Sapho MURANO LINEA sklenené umývadlo 40x14cm, čierna/biela AL5318-13

Kód: AL5318-13_AI74
Neohodnotené
Značka: Sapho
€458 / ks €381,67 bez DPH
Do týždňa
Krása originálu vďaka kvalitnej ručnej práci

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Vyrobené a dekorované výhradne ručne, prípadné rozdiely v tóne sú vlastnosťou produktu
  • Pri inštalácii nepoužívajte silikón a podobné materiály, aby nedošlo k poškodeniu dekoru

Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej aj spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie.
Podložkou potom prechádza výpust. Pre umývadlá bez prepadu odporúčame uzatvárateľný alebo neuzatvárateľný výpust s dlhším šróbením, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky.
Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Náhľad umývadla s podložkou viď fotogaléria.

Sklo je synonymom kreativity a predstavuje inšpiráciu a zručnosť remeselného spracovania. Sklenené umývadlá série MURANO z dielne talianskych sklárov s mnohoročnou históriou sú toho dôkazom. Každé umývadlo je výsledkom precízneho remeselného spracovania od prvopočiatku až po zdobenie a tým má punc jedinečnosti.
Vďaka flexibilite výrobných procesov, vášni a skúsenostiam sklárskych majstrov tak máte možnosť obohatiť svoju kúpeľňu o jedinečný prvok. Sklenené umývadlo vo farebných prevedeniach so sofistikovaným povrchom a tvarmi vytvorí z kúpeľne emocionálne pozitívny priestor.

Údržba:
Umyť vodou a jemným, málo koncentrovaným, čistiacim prostriedkom. Nepoužívajte agresívne prostriedky a hubky s drsným povrchom. Osušte mäkkou handričkou.
Pri montáži nepoužívajte acetátový silikón.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývadlá na dosku
Záruka: 24
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Afupejufu 24.3.2019 00:59
d3d3LnJ5Y2hsYS1kb2RhdmthLnNr agawelu-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-u]agawelu-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#agawelu-t ipobeyepd
Odpovedať
Avatar autora Tumubuqonashaj 24.3.2019 00:59
d3d3LnJ5Y2hsYS1kb2RhdmthLnNr uvgicor-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-u]uvgicor-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uvgicor-t ozenoja
Odpovedať
Avatar autora Oalilucdawuzuo 24.3.2019 00:59
d3d3LnJ5Y2hsYS1kb2RhdmthLnNr afaohed-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-u]afaohed-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#afaohed-t eqosilu
Odpovedať