Doprava

KV_Doprava zadarmo_v3

Doprava zadarmo pri objednávke nad 130 € vrátane DPH platí pre akýkoľvek (aj ťažký) tovar dopravovaný v rámci Slovenskej republiky.
Platba dobierkovného, pokiaľ je kupujúcim zvolená, zostáva spoplatnená.
Manipulačný poplatok nie je k žiadnemu tovaru účtovaný.
Dôležité upozornenie! Pokiaľ v objednávkovom procese vyplníte IČ DPH, bude automaticky detekový systém Reverse charge, dôjde k prepočítaniu košíka a výsledná cena bude zobrazená bez DPH. Cena dopravy zadarmo bude v tomto prípade až pri objednávke v celkovej hodnote od 130 € bez DPH.


Logo_Toptrans

Cena dopravy pri objednávke do 130 € vrátane DPH:
- do 15 kg - 8 € vrátane DPH
- 15 - 30 kg - 13 € vrátane DPH
- nad 30 kg - 22 € vrátane DPH


Logo_Gamanova_2022_300x85px

Osobný odber - 0 € - Osobné vyzdvihnutie tovaru na adrese Gamanova s.r.o., 696 72 Lipov 586, Česká republika

Parametre jednotlivých služieb sú uvedené nižšie.


Vyhradzujeme si právo zmeny dodacích podmienok v prípadoch, keď kupujúci zvolí nevhodný typ prepravy.
Tovar môže byť tiež dopravovaný našou internou dopravou.


Možnosti platby za objednaný tovar:

Dobierka - 3 € vrátane DPH - Zásielku zaplatíte v hotovosti vodičovi pri jej prevzatí (platba iba v hotovosti, platobné karty nie sú prijímané)
Prevodným príkazom - 0 € - Platbu vykonáte prevodným príkazom zo svojho bankového účtu
Shoptet Pay - 0 € - Okamžitá online platba - Online platba cez wxternú platobnú bránu pomocou platobnej karty, platby cez Google Pay alebo Apple Pay (odkaz na stránky prevádzkovateľa - www.shoptetpay.com)
Hotovosť - 0 € - Možno kombinovať iba s osobným odberom (platba iba v hotovosti, platobné karty nie sú prijímané)


Dopravíme Vám čokoľvek z nášho e-shopu
Vyššie uvedené ceny platia na dopravu všetkého sortimentu z nášho e-shopu vrátane veľkých a rozmerných výrobkov.
Vodič je vybavený manipulačným vozíkom a doručí Vám tovar k prvým dverám. Kvôli optimalizácii ceny dopravy rozváža iba jeden vodič, pokiaľ chcete tovar vyniesť na poschodie, prosím zaistite si ďalšiu osobu/osoby, ktorá vodičovi pomôže. Ďalšia prípadná manipulácia je možná po dohode s vodičom.


Prosíme, aby ste si tovar pred prevzatím prekontrolovali
Pri prevzatí zásielky sa presvedčte, či nie je mechanicky poškodená. V prípade zistenia mechanického poškodenia obalu zásielky, alebo jej obsahu, spíšte s vodičom zápis o škode a nechajte si ho vodičom potvrdiť. Ďalej nás o tejto skutočnosti bezodkladne informujte e-mailom na adrese eshop@gamanova.cz alebo telefonicky na čísle +420 734 379 709.

Svojím podpisom prepravcovi pri prevzatí zásielky potvrdzujete, že ste zásielku prevzali v poriadku a nepoškodenú. Prípadné skryté poškodenie a ďalšie vady obsahu zásielky je nutné u nás reklamovať bezodkladne v deň prevzatia zásielky e-mailom alebo telefonicky.


Pred podpisom prevzatia tovaru bez výhrad, vždy prosím starostlivo skontrolujte stav preberaného tovaru!
Mechanické poškodenie po prevzatí a podpise prepravcovi už nie je možné reklamovať!
Všetok zasielaný tovar je poistený, čo zaistí jeho bezproblémovú výmenu, pokiaľ nie je bez výhrad prevzatý od prepravcu.

Na základe spísaného poškodenia zásielky u prepravcu Vám bude poškodený tovar vymenený za bezchybný.

Nekompletnosť zásielky ako je chýbajúci tovar, diely tovaru, zámena tovaru, chýbajúci slovenský návod na použitie, faktúra, záručný list (ak je k výrobku vydaný - pokiaľ u výrobku nie je záručný list, slúži namiesto neho doklad o kúpe) atď. bezodkladne, najlepšie písomnou formou v deň prevzatia zásielky na našej e-mailovej adrese eshop@gamanova.cz. Pokiaľ sa tak nestane, je považované, že zásielka dorazila bez akýchkoľvek vád a úplne kompletná.

Doprava mimo Slovenskú republiku
Dopravu do zahraničia sme schopní zaistiť, cena bude kalkulovaná individuálne. Cena tovaru bude prepočítaná aktuálnym kurzom.

TopTrans
S prepravným systémom TopTrans je možné prepravovať zásielky rôznych veľkostí - od balíka až po niekoľko paletové zásielky - na jednu adresu, na ktorékoľvek miesto v Českej alebo Slovenskej republike. Je možné tiež prepravovať nadrozmerné či neštandardné zásielky s veľkosťou do 6 metrov.

Podrobnejšie informácie sú uvedené v Zasielateľských podmienkach systému TopTrans.