Pri tovare objednanom od 17.12. negarantujeme doručenie do Vianoc! Je možné, že tento tovar bude doručený po Novom roku.

Sapho SKA Stojan na uteráky pre oprení, 420x1700x20mm, čierna mat SKA551

Kód: SKA551_AI74
Neohodnotené
Značka: Sapho
€98 / ks €81,67 bez DPH
Do týždňa
Inšpirácie z továrenských hál

Detailné informácie

Podrobný popis

Oceľový sušiak uterákov, k opretie o stenu

  • Súčasťou balenia sú samolepiace priehľadné protišmykové podložky

Odporúčaná údržba:
Pre zachovanie estetické kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch čiernych výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití otrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.

Industriálny štýl nič nepredstiera. Je jednoduchý, minimalistický, máva ostré hrany a priame línie. Svoje uplatnenie tu nachádza predovšetkým kovové prvky vo svojej pôvodnej neuhladenej podobe. Najčastejšie sa stretávame s kontrastom bielej a čiernej farby. Tento štýl je inšpirovaný starými priemyselnými halami a ukazuje jednoduchú krásu, ktorá sa ukrýva za obnaženými trubkami a kovovými konštrukciami, akými sú aj konštrukcie série SKA.

Súčasťou série SKA nie sú len pevné konštrukcie pod umývadlá či dosky , ale aj stojany a držiaky na uteráky, nástenné police, všetko z prvotriednej ocele, lakované práškovou farbou. Štandardne dodávame konštrukcia v bielej a čiernej farbe, v matnom prevedení. Za príplatok 40% je možné vyrobiť v akomkoľvek odtieni RAL. Dodacia lehota je 8 týždňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky uterákov
Záruka: 24
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
F Avatar autora Sapho SKA Stojan na uteráky pre oprení, čierna mat SKA551 14.2.2020 10:01
Prosím vás aké sú rozmery stojanu , ďakujem
Odpovedať